Home
O NAS
NASZA MISJA
O NATUROPATII

NASZĄ MISJĄ JEST CZYNIENIE DOBRA W IMIĘ  DOBRA DLA DOBRA!

TERAPIA NATURALNA jest naturalnym oddziaływaniem terapeutycznym na osobę potrzebująca pomocy za pośrednictwem naturalnych (nie chemicznych i nieinwazyjnych) metod terapii. Stosuje również niekonwencjonalne naturalne metody terapii takie jak: akupresura, bioenergoterapię, clavipunktura, hydroterapię, dietę, irydologię, masaż, terapię naturalną, koloroterapię, hipnozę, ziołolecznictwo itd. Udzielamy porad w zakresie higieny życia, zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, zarządzaniu stresem i własną energią życiową. 

Pomagamy nieinwazyjnie, wspomagając działanie medycyny klasycznej. Nasza terapia jest oddziaływaniem sprawdzanym przez wieki i tym co najczęściej stosowały skutecznie nasze mamy i babcie. Terapie prowadzone przez nas są potwierdzone badaniami, szkoleniami i egzaminami w odpowiednich placówkach oświatowych. Rekomendujemy osoby, które zdobywały Państwa zaufanie od dziesiątków lat. Są to często nazwiska spotkane w naszych mediach.

Często pomagamy nawet wówczas kiedy podstawowe metody zawodzą, kiedy tracicie nadzieję o zdrowie Waszych bliskich i kochanych osób. Pomagamy kiedy często nawet my sami wątpimy w skuteczność terapii. Dzięki wiedzy z wielu dziedzin terapii naturalnych mamy większe możliwości oddziaływania. Nie jesteśmy wszechmocni ale mamy dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną która może pomóc właśnie TOBIE I TWOIM BLISKIM. Uczymy się cały czas i Ty możesz być naszym nauczycielem kiedy będziemy pracować z Twoim problemem. JESTEŚMY SZCZERZY I ODDANI NASZEMU DZIAŁANIU. Unikamy współpracy z ludźmi "BEZ SERCA".  

 

 

WSPOMNIENIA Z POPRZEDNIEGO EGZAMINU...

EGZAMIN PAŃSTWOWY W MIRiP W WARSZAWIE (23.IX.2015) W ZAWODZIE NATUROPATA.

W DNIU 27.XI.2015 ODBYŁ SIĘ KOLEJNY (TRZECI) EGZAMIN PAŃSTWOWY W MIRiP W WARSZAWIE, W ZAWODZIE CZELADNIKA I MISTRZA. OTO MIGAWKI Z EGZAMINU:

 

Po teście z wiedzy branżowej egzamin ustny zdaje Jacek a Jarek demostruje tech. manualne.

 

Egzamin praktyczny zdaje Jacek z Lublina i Stenia z Krakowa. Janek skanuje Jurka (nestora bioterapii.

 

Komisja kompletuje dokumentację z egzaminu (Grzegorz, Leszek, naczelnik WO Izby Pani Dorota, Jarek -członek Zarządu MIRiP i nadzorujący egzamin. Obok - zdający (mistrzowie w zawodzie NATUROPATY) i egzaminatorzy po pomyślnym egzaminie.

 

Wręczenie certyfikatu i gratulacje dla naszego kolegi w zawodzie naturopaty.

 KOLEJNYCH SZEŚCIU WSPANIAŁYCH mistrzów i czeladników w zawodzie naturopaty plus nasza komisja. SUKCESÓW W PRACY ZAWODOWEJ. GRATULACJE! 

 

Egzamin wystartował: koledzy piszą cęść testową  , Komisja (mistrzowie Grzegorz B., Lech B., Ryszard U., Tomasz K.)-sprawdza testy.

   

Komisja Naturopatii przy pracy.                     Ewelina wykonuje trzecie zadanie na egzaminie (bioenergia, masaż, konchy)

 

Mistrzowie (już) podpisują protokół całości egzaminu. Kierownik Wydz. Oświaty MIRiP, Pani Dorota Gromadzka kompletuje protokoły.

Szczere gratulacje dla MISTRZA NATUROPATII A.Bednarczyka. Celująco zdaje egzamin ustny kol. Dorota Chzrząszcz.

Back to Top
Copyright PCN
For problems or questions regarding this web contact bioenergoterapia@wp.pl.
Last updated: marca 17, 2019.